Akademi Kent

Buradasınız

altas gayrimenkul akademi kent

Proje Bilgileri

Mimar: 
Naci Kıraç
Kategori: 
Devam Eden Projeler
Özellikler: 

18 Adet 158 M2 Daire , 18 Adet 156 M2 Daire

40 Adet 114 M2 Daire , 59 Adet   89 M2 Daire

Yer: 
Cumhuriyet Mahallesi - Üniversite Yerleşkesi
İnşaat Alanı: 
9000m2
Kat Sayısı: 
A-B-C Blok 11 kat 135 Daire
Proje Tanımı: 
Akademi Konutları

Mutlu Yuvalar

Üniversite yerleşkesinin Yanında. Bazen gözlerinin önünde yükselen bir gurur vardır. Bu gururu yaşatmak için canla başla çalışmak gerek. Güven ve özveri ile hayallerin peşinden giderken, bazen yerin derinlerine inmek; bazen de gökyüzüne uzanmak gerek.Her güne ilk günkü hevesle başlayıp, yılların tecrübesi ile devam etmek gerek.Çünkü bu gururu yükseltmek için her zaman daha ilerisini hayal etmen gerek.

Neden Akademi Kent?

yeni bir yaşam konsepti gelişiyor. Konfor, güvenlik,teknoloji, sosyal yaşam, yatırım, prestij ve tüm diğer ihtiyaçlarınızı karşılamak için her şey düşünüldü. Doğal hayatın içerisinde konforlu ve şık bir yaşam.Kalplere giden yolun ilk durağı şık ve kullanışlı bir mutfak. Zinde ve sağlıklı sabahlara uyanacağınız çok özel bir yatak odası ve içinden çıkmak istemeyeceğiniz ayrıcalıklı bir banyo. Yaşam alanları arasında seçkin bir geçiş sağlayan ve ışığı hiç bitmeyen bir iç bahçe. Hatırı kırk yıldan uzun sürecek bir misafir odası. Özgür ve dinamik bir genç odası. Bebeğiniz büyürken, keyifle zaman geçireceğiniz bir bebek odası.Hayallerinizin ötesinde bir yeşil alan.Yeni hayatınızın adresi olacak bir proje

 

Garanti

Kullanılacak tüm malzemeler ve yapılacak imalatlar Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Teknik Şartnamelerine uygun ve TSE normlarında.

Ömür Boyu Mutluluk

Mimarlık sanatının en ince detaylarıyla işlenen Evla projesi bir ailenin tüm ihtiyaçlarına doğru çözümler üreten bir yaşam alanı projesidir.

Her Şey Sizin İçin

ürettiğimiz tüm projelerimizin odak noktası "insan"dır. Amacımız müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru tespit etmek ve bu ihtiyaçlara doğru çözümler sunmaktır.

 

Güvenlik Sistemi

Ana girişte 7/24 hizmete uygun güvenlik binası, site girişi ve çevre duvarlarında yüksek çözünürlük ve gece/gündüz özellikli kameralar, dijital görüntü kayıt cihazları, konutlarda blok girişleri ve site güvenliği ile irtibatlı görüntülü interkom sistemi.

Ayrıntılar

  •   Projesine ve konut tipine göre 1 (bir) adet kapalı depo
  •   Teras, çatı ve toprak altı mahallerde su yalıtımı; dış duvarlar 
  •   Konut arası duvarlarda ses yalıtımı
  •   Çocuk oyun alanı ve oyun grupları
  •   Peyzaj Tasarımı
  •   Merkezi Fiber Altyapısı 

Hakkımızda

Şarkiye Mahallesi  Barbaros Cad.  No:24  Altınordu 

  Ordu, Türkiye

  0 452 212 28 86 - 0 452 888 08 26

Layout Style

Page width: 1170px

Header

Direction

Predefined Colors

Background

SOSYAL GALERİ