İşçi Sağlığı ve Güvenliği Politikası

Altaş Gayrimenkul, etkin ve verimli bir yönetim ve çalışma ortamının oluşturulmasında sağlık ve güvenlik koşullarının sağlanmasına öncelik vermektedir. Altaş Gayrimenkul, iş kazası halinde gerekli tüm inceleme ve denetlemelerin mevzuata uygun ve en hızlı biçimde yürütülmesine özen göstermektedir.

 

Sürdürülebilir Olma

Tüm projeler kullanım sıklığı yüksek,bakımı kolay ve uzun ömürlü hizmet alanları tasarlayarak ev sahibi olan müşterilerimizin bakım masrafı ve aidat gibi yükümlülüklerini en aza indirmeyi amaçlar

Verimli İç Tasarım

Altaş Gayrimenkul Yenilikçi, akılcıl proje tasarımlarının tüm aşamalarında kullanıma sunulacak her metrekarenin önemini bilir ve bu ciddiyetle kullanışlı alanlar tasarlar.Mutlu yuvalar inşaa eder.

Risksiz Büyüme

Altaş Gayrimenkul sermaye/borçluluk oranını sektör ortalamasının üstünde tutar. Risk analizi yaparak oluşabilecek risklere karşı finansmanının dayanıklılığını artırma amacıyla önlemlerini önceden alır.

Altaş Gayrimenkul Ailesi

Altaş Gayrimenkul Ailesi nitelikli ve yaşanılabilir konut ihtiyaçlarını karşılamak için Ordu'da kurulmuş ve kısa zamanda bir marka olmuştur.

Şirketimiz, müşteri memnuniyetini hedef alan, kalite ve güvenliği ön planda tutan konut ve iş yerleri üretimleri yapmaktadır.

Kendisini sürekli yenileyen, daima daha iyisi için çaba sarf eden, kazanmanın yanında müşterisine kazandıran şirketimiz, hizmetlerini tüm bölgeye yaymak arzusu içerisindedir.

Referanslarımız tamamladığımız konutlardan önce siz değerli müşterilerimizin projelerimize olan olumlu katkılarıdır.

Saygılarımızla 

YARATICI ÇÖZÜMLER SUNARAK,YENİLİKÇİ YÖNTEMLER GELİŞTİRİYORUZ.

Bütünlüğü sağlayan, etik ve zor kararlarla doğru olanı gerçekleştirmektedir. Biz zor kararlarla her zaman karşı karşıya geleceğiz fakat her zaman doğru olanı yapacağız..

BİZİ TANIYIN! BİZE GÜVENİN! BİZE ULAŞIN

0452 777 2 777

Başarımız ürettiğimiz projelerin başarısı ile tanımlanır. Proje üretmek ve geliştirmek için bütün riski üstlenmek ile birlikte müşterilerimizin güvenini ve saygısını kazanmak bizler için her şeyin üstünde yer almaktadır. Bu güveni kazanmak ve sürdürmek için her geçen gün daha özverili, verimli ve yaratıcı projeler ile birlikte gelecek için çalışıyoruz. Zabıtçı İnşaat olarak altına imza attığımız her projede sizlere daha güvenli bir gelecek ve daha sağlıklı yaşam alanları sunuyoruz..

Uzun Bir Yolumuz Var!

Üç yakın dostun mimarlık, mühendislik ve kültürel birikimiyle hayat bulan Altaş Gayrimenkul,kurumu hızla ileri taşıyan ivmeyi yenilikçi bir anlayışla, istikrarlı biçimde koruyor.

Hakkımızda

Şarkiye Mahallesi  Barbaros Cad.  No:24  Altınordu 

  Ordu, Türkiye

  0 452 212 28 86 - 0 452 888 08 26

Layout Style

Page width: 1170px

Header

Direction

Predefined Colors

Background

SOSYAL GALERİ